Македонски | Shqip | English |

Villa Mazar

Се изнајмува од: Олга 06 дек. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: ул.Томе Никле бр.2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Самостојна куќа, Реновиран, Наместен
Греење: Струја
Локација: Крушево
Villa Mazar raspolaga so dve kompletno opremeni studija, Wi-Fi, kablovska, sopstven parking proctor.
Нема посетени огласи
Кон почеток