Македонски | Shqip | English |

Apartman vo Krusevo

Се изнајмува од: Elena 18 ноем. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: partizanska 44
Површина: 55 m2
Локација: Крушево
se izdava apartman so poseben vlez, vo centarot na Krusevo
-kujna
-kupatilo
-wifi
-DTV
Нема посетени огласи
Кон почеток