Македонски | Shqip | English |

Cetirikreveten apartman Vince apartmani

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Винце Апартмани 17 дек. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Таќа Бербер 18а
Површина: 30 m2
Локација: Крушево
Sloboden cetirikreveten apartman so sopstvena kujna, kupatilo, TV i internet. Greenjeto e na struja.

Sloboden na 5ti, 6ti i 7mi Januari.
Sloboden od 14 Januari.
Нема посетени огласи
Кон почеток