Македонски | Shqip | English |

KRUSEVO - 12, 13,14,15 I 16.01 SLOBODEN APARTMAN

Се изнајмува од: dimitar 10 јан. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Крушево
Ново студио со посебен влез, опремени за туристи.Опремен со мини кујна, купатило, тераса со поглед на х.Монтана.WI-FI интернет , кабелска ТВ,паркинг.Греење со КЛИМА. Оддалечен 5 минути од центар и од жичара.Идеален за одмор. Види слики.
Нема посетени огласи
Кон почеток