Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi za tiristi vo Krusevo

Се изнајмува од: Jordanco Cvetanoski 14 дек. 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

600 МКД / месечно

Локација: Крушево
Се издаваат соби за туристи во Крушево.
Куќата се наоѓа во близина на месносна Гумење.
Греење на дрва, бесплатен интернет
Нема посетени огласи
Кон почеток