Македонски | Shqip | English |

Novi apartmani vo Krusevo za 3 i 4 lica

Се изнајмува од: dimitar 31 окт. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 32 m2
Локација: Крушево
Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартман има опремена кујна, фрижидер,купатило, тераса со поглед на х.Монтана.WI-FI интернет , кабелска ТВ,паркинг.Греење со КЛИМА. Оддалечени 5 минути од центар и од жичара.Идеални за одмор.
Нема посетени огласи
Кон почеток