Македонски | Shqip | English |

Dukan od 80m2 vo Kumanovo

Се изнајмува од: Sasho Petrushevski Вчера 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Stojan Arsov 1
Површина: 80 m2
Локација: Куманово
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan od 80 m2 na ul.Biljanovska pred Gradski grobista, cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток