Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan od 80m2

Се изнајмува од: Zdravko 15 мар. 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Kumanovo
Површина: 80 m2
Локација: Куманово
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan 80m2 vo kumanovo potocno pukovsko bela ograba na glavniot pat za sv. Nikole za poveke informaciji na tel 071 294 781
Нема посетени огласи
Кон почеток