Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo Kumanovo

Се изнајмува од: Ljubinka Markovska Вчера 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: bul. Oktomvriska Revolucija
Површина: 29 m2
Локација: Куманово
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan od 29 m2 na Oktomvriska revolucija sproti teniski igralista na kej. Dukanot e opremen so wc.
Нема посетени огласи
Кон почеток