Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STANBEN PROSTOR NAMESTEN KUMANOVO

Се изнајмува од: Nenad 24 апр. 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Nagoricki sokak
Површина: 50 m2
Локација: Куманово
Se izdava komplet namesten I opremen stanben prostor vo blizina na centarot na gradot.
Нема посетени огласи
Кон почеток