Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremen stan vo centar na Kumanovo

Се изнајмува од: Naip 15 мар. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Адреса: Boris Kidrik K 2/11, Kumanovo
Површина: 60 m2
Локација: Куманово
Se izdava opremen stan od 60 kvadrati,vo strogiot centar na Kumanovo. Stanot e sloboden pocnuvajki od 01.04.2019 god
Нема посетени огласи
Кон почеток