Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centarot na Negotino

Се изнајмува од: Весна 15 јан. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 66 m2
Локација: Неготино
Простории : Дуќани и Трафики
Издаваме деловен простор во центарот на Неготино до чаршијата.
Деловниот простор 60м2 е комплетно реновиран.

Многу лесен пристап. Се наоѓа на прометна улица (ул. Јане Сандански бр.35) со места за паркирање.

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток