Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Negotino

Се изнајмува од: Trajce 20 фев. 21:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Jane Sandanski 2/8
Површина: 64 m2
Локација: Неготино
Se iznajmuva namesten stan vo centarot na gradot.
Нема посетени огласи
Кон почеток