Македонски | Shqip | English |

Delovni prostori vo Centar na Ohrid

Се изнајмува од: Dragana 17 мај 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Партизанска-Охрид
Површина: 200 m2
Локација: Охрид
Простории : Дуќани и Трафики
Се продаваат деловни простори во строг центар на Охрид-стара автобуска одма до Телеком,Алмико и НЛБ Тутунска банка на улица Партизанска.
Деловните простори се со големина од 28-110 м2 и се погодни за секаков вид на бизнис. Вкупно околу 200м2.

Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток