Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva dukan vo najstrog centar

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ем маркет дооел Вчера 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Простории : Дуќани и Трафики
дукан од 36 м2 , на улица Партизанска бр.6 , 6000, Охрид
Нема посетени огласи
Кон почеток