Македонски | Shqip | English |

Sobi Novo Evtino Udobno Rezervitajte

Се изнајмува од: SLAVCO Вчера 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 МКД / дневно

Површина: 262 m2
Локација: Охрид
***ПОЧИТУВАНИ***
Издавам соби во потполно нова куќа во близина на дискотека арена карши градска болница на 800 метри од езеро опремена со нови единачни кревети и лежаи
Тв кабелска-55КАНАЛИ во секоја соба
Интернет ви-фи конекција
Бањи со топла вода 24 саати
Кујни со сите елементи и прибор
Приватен паркинг на располагање карши куќа 500м2
Бесплатна достава на пици сендвичи и сите видови на hrana до куќа
(БЕСПРЕКОРНО ЧИСТО ВО СЕКОЈ МОМЕНТ)
КОНТАКТ Славчо 070 966 616
Нема посетени огласи
Кон почеток