Македонски | Shqip | English |

Sobi na 50 metri od samata Plaza

Се изнајмува од: Sashko Вчера 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 20 m2
Локација: Охрид
SOBI NA 50 METRI OD SAMATA PLAZA. SAMOPOSLUGI NA SAMO 70 METRI. SOPSTVEN PARKING. 15 MINUTI PESKI DO CENTAR. VISOKO KVALITETNA USLUGA. ZA INFORMACII I REZERVACII JAVETE SE NA TEL 071-528-517
Нема посетени огласи
Кон почеток