Македонски | Shqip | English |

Sobi od 34m2 vo Ohrid

Се изнајмува од: ELI Вчера 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 МКД / дневно

Адреса: KRALI MARKO 140
Површина: 34 m2
Локација: Охрид
СЕ ИЗНАЈМУВААТ СОБИ И АПАРТМАНИ НА САМО 10 МИН ОД ЦЕНТАР. ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 071698518 ЕЛИ
Нема посетени огласи
Кон почеток