Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Ohrid

Се изнајмува од: Lidija 15 мар. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: bul. Turisticka
Површина: 48 m2
Локација: Охрид
Stanot e povolen za ziveenje, za 4+1 osobi. Se izdava namesten, so kujna, TV - kablovska, zasebna spalna.
Нема посетени огласи
Кон почеток