Македонски | Shqip | English |

Se izdava bavca vo Resen

Се изнајмува од: Nikola 12 мар. 15:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 5000 m2
Локација: Ресен
Se izdava bavca na 500metri od zlatarska zgrada. So 500drva so voda so sitem. Kapka po kapka stara 15godini
Нема посетени огласи
Кон почеток