Македонски | Shqip | English |

Sobi za nokevanje i kratok prestoj

Се изнајмува од: Aлександар Демниев Вчера 22:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 000 МКД / дневно

Адреса: Mајски манифест 22
Површина: 40 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Секогаш топло, секогаш чиста постелнина и топла вода, климатизирано, кабелска TV, Wi-fi, кујна, бесплатен простран паркинг.

Престој од 2 до 4 лица во зависност од собата.

Во близина на Европска Очна Болница и Санте Плус Болница
Нема посетени огласи
Кон почеток