Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Vlae

Се изнајмува од: љубе 10 ное 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 1,5
Површина: 30 m2
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
ВО СТАНОТ ИМА ТРИ КРЕВЕТИ,ПОГОДНО ЗА СТУДЕНТИ, РАБОТНИЦИ И ДР. СОЛИДНА ЦЕНА,ПОВИЦИ ПО 16 ЧАСОТ.
Нема посетени огласи
Кон почеток