Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN AERODROM

Се изнајмува од: 22 ное 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Адреса: Mite Bogoevski 73A
Површина: 140 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Стан во куќа со посебен влез. 140 м2 + тараса 26 м2. Новоградба, наместен, вселив, подно греење, клима.
220 eu за месец
Тел. 078 454 108
Нема посетени огласи
Кон почеток