Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

Се изнајмува од: elena Вчера 23:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Адреса: video smilevski bato 12
Површина: 80 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
se izdava luksuzen stan, so dve spalni dve kupatila, dnevna, terpezarija kujna sank, tarasa 16 kv zatvorena
na 1 kat so centralno parno, klima i site potrebni elektricni aparati
Нема посетени огласи
Кон почеток