Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremen trosoben stan zad Tobako 2

Се изнајмува од: Јулијана 16 мар. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Адреса: Владимир Комаров 38/5/19
Површина: 76 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се издава комплетно опремен трособен стан зад Тобако 2 во близина на поликлиниката Јане Сандански. Станот има 2 спални соби, дневна соба опремена со телевизор и климатизер, трпезарија, 2 купатила со машина за перење алишта, кујна со целосна бела техника и прибор за јадење, остава и опремена тераса.
Нема посетени огласи
Кон почеток