Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan do TC Biser

Се изнајмува од: Вчера 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Површина: 90 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се издава четворособен наместен и реновиран стан до трговски центар Бисер - Аеродром на трети кат. Станот има три спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна, две тераси, бања и тоалет. Има клима уред, приклучок за кабловска телевизија и интернет, парно греење. Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток