Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 60m2 vo Aerodrom

Се изнајмува од: Marija 18 мај 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 60 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
kompletno namesten stan so dve spalni sobi i pomala dnevna soba sokujna i trpezarija Se naoga vo Aerodrom nasproti "Biser" Stanot e na vtori sprat
Нема посетени огласи
Кон почеток