Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva Stan Kancelarija vo Aerodrom

Се изнајмува од: branko 18 мај 01:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2,5
Адреса: Симеон Кавракиров
Површина: 46 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се изнајмува Стан- приземје на ул.Симеон Кавракиров (ДО ЖЕЛЕЖНИЧКА СТАНИЦА - СКОПЈЕ - со површина од 45м2 + 16м2 подрум , кујна , дневна, WC, спална и балкон, со целосна документација .
Комплетно реновиран , ПВЦ прозори , плочки , WC, под , таван , ѕидови , блиндор врата , сопствено греење ,
Станот може да се користи за живеење , наместен , но и за деловен простор ( ОРДИНАЦИЈА , АДВОКАТСКА КАНЦЕЛАРИЈА, ИЗВРШИТЕЛ, НОТАР и сл.(
За повеќе информации може да се јавите во било кое време.
Нема посетени огласи
Кон почеток