Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 63м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 15 окт. 12:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Ново Лисиче
Површина: 63 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се изнајмува стан од 63м² на одлична локација во Ново Лисиче веднаш спроти новиот парк и до Рамстор. Станот е на 2-кат, во нова градба со лифт и централно парно и располага со 2 спални соби, гаража и подрум. Се изнајмува полунаместен (нова кујна, опремена дневна - спалните може да се наместат по договор) и за подолг период.
Станот е веднаш слободен за изнајмување

-> цена: 250 евра/месечно


контакт на тел:
02/ 321 30 80
078/ 43 33 37

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток