Македонски | Shqip | English |

Se izdava cetvorosoben stan vo Aerodrom

Се изнајмува од: илија Денес 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Адреса: Венјамин Мачуковски бр. 20
Површина: 132 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се издава 4-собен стан од 134 м2 во Мичурин. Станот е на два спрата комплетно наместен и располага со дневна со трпезарија,кујна, спална,две детски соби, две купатила два балкони и две остави
Нема посетени огласи
Кон почеток