Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom do TC Biser

Се изнајмува од: Соња Вчера 07:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Адреса: bul. Jane Sandanski 90/6
Површина: 56 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се издава двособен, наместен стан во Аеродром во близина на Т.Ц. Бисер, со парно, 2/4 кат, источна ориентација со поглед на парк и зеленило, 2 тераси, нови елементи од бела техника, на мирна локација, а во непосредна близина на Бисер, Тинекс, Капитол, пазарчето, идеален за студенти и семејство.
Нема посетени огласи
Кон почеток