Македонски | Shqip | English |

Garazno mesto vo Karpos

Се изнајмува од: Slave 18 мај 01:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

50 ЕУР / месечно

Површина: 16 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се издава подземно гаражно место со површина од 16м2 (ниво -2) на ул. "Никола Тесла" бр. 9а (во близина на МиДа, во белата зграда веднаш до Лира)
Нема посетени огласи
Кон почеток