Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan

Се изнајмува од: romeo 13 мар. 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: партизански одреди
Површина: 60 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Издавам 2 собен наместен стан во карпош 3 (Лептокарија).Станот има 60 м2 (двособен) на 5 кат од 6 ката. Станот е со централно парно греење има лифт ,тераса и паркинг простор.Станот е комплетно наместен.
Нема посетени огласи
Кон почеток