Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН - КОЗЛЕ 64м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 15 окт. 12:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Површина: 0 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се изнајмува стан на одлична локација во Козле на ул. Козле.Станот се наоѓа во понова зграда на приземје и располага со површина од 64м² со 2 спални соби и се изнајмува целосно наместен за подолг престој. Располага со паркинг простор.

цена: 250 евра/месечно + тековни трошоци

контакт на тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток