Македонски | Shqip | English |

Tamponiran plac so direkten vlez od Bulevar

Се изнајмува од: Miro 18 мај 01:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: bul. Boris Trajkovski
Површина: 2000 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Се издава тампониран плац на атрактивна локација со директен влез од булевар Борис Трајковски (карши ОХИС пред населбата Пинтија, на 1км од Везилка/Градина)
Нема посетени огласи
Кон почеток