Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА издава издава нов стан во Центар !

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 12 фев. 12:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Centar
Површина: 45 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава издава нов стан во Центар во близина на Џамбо. Со површина од 45 м2 , 2 соби, (новоградба).
Станот е комплетно наместен со нов мебел. Располага со дневна и спална.бања, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати, машина за перење, машина за садови, греење на струја, клима. вселив од 1 февруари...


Цена-250 евра

шифра 17276

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Нема посетени огласи
Кон почеток