Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kisela Voda

Се изнајмува од: Marija 21 фев. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Se izdava stan vo Kisela Voda 40m2 vednas do ekonomskoto uciliste.
Нема посетени огласи
Кон почеток