Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kisela Voda

Се изнајмува од: ... 13 јан. 02:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 1
Површина: 36 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Se izdava garsonjera na treti sprat novogradba vo Kisela Voda-Rasadnik kompletno namestena.
Нема посетени огласи
Кон почеток