Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva sprat od kuka na prizemje

Се изнајмува од: Lidija Вчера 07:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 69 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Na odlicna lokacija vo centarot na gradot,vo blizina na Ilinden ,Flatron i Sivus, se izdava sprat od kuka, na prizemje, so 3 sobi,poseben vlez i dvorno mesto. Zagrevanjeto e individualno, so opremena kujna, spalna i dnevna soba.
Нема посетени огласи
Кон почеток