Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR 795M2 STROG CENTAR NA KEJ

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: КАПИТАЛ ГРУП 28 дек. 14:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

9 ЕУР / месечно

Адреса: Centar
Површина: 795 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Простории : Канцеларија
ЦЕНТАР ГТЦ (НА КЕЈ) – АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ДЕЛ.ПРОСТОР СО ПОВРШИНА 795М2 ВО ЦЕНТАР ГТЦ (НА КЕЈ), ЛОЦИРАН НАД БИРОКРАТ, ПЛАЗА ДЕ ТОРОС И БЕЛА ВИСТА, СО ПОГЛЕД КОН КЕЈ – РЕКА ВАРДАР И КОН ГТЦ.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР ИМА 3 ПОСЕБНИ ВЛЕЗОВИ, ОПРЕМЕН Е СО КЛИМА УРЕДИ, АЛУМИНИУМСКИ ПРОЗОРЦИ, IT МРЕЖА, ГРЕЕЊЕ.

ЦЕНА ЗА ПРОДАЖБА 1.250.000 ЕВРА

ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ НА:
e-mail: [email protected]
тел. 070 477 594
Нема посетени огласи
Кон почеток