Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР - КАТОЛИЧКА -73м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 10 дек. 18:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Скопје
Локација: Скопје, Скопjе
Простории : Канцеларија
Се изнајмува стан со употребна дозвола за деловен простор на атрактивна локација во центарот на градот во непосредна близина на Католичка Црква.

-> 73м² со 3 простории / 1 бања / 1 балкон
-> 2-кат со лифт
-> ориентиран кон југ
-> централно парно греење
-> паркинг ПОЦ

Цена: 300 евра + тековни трошоци

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток