Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА - 50м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 21 авг. 15:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Центар
Локација: Скопје, Скопjе
Простории : Канцеларија
Се изнајмува стан за канцеларија на одлична локација во Центар на бул.Теодосиј Гологанов - веднаш до Католичка. Станот е невселуван во нова градба на 4-кат со лифт, со директен поглед кон и од кружниот тек и располага со површина од 50м²- две канцеларии, кујна - опремена, тоалет и тераса. Станот се изнајмува празен за канцелариско работење и е веднаш слободен за вселување.

цена: 270 евра + тековни трошоци

тел:
071/30 42 42
078/43 33 37
[email protected]

За повеќе инфо и фотографии кликнете на следниот линк:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток