Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ КУЌИ ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 јун. 23:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 7
Адреса: Бардовци
Површина: 450 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Скопје, Скопjе
ЛЕВЕЛ 7 - Побарување на куќи за изнајмување за наш клиент на следниве локации:
Бардовци, Железара, Радишани, Автокоманда, Бутел, Тафталиџе
Површина: 120м² – 200м²
Број на соби: 5
Организираност на простор: дневен престој, трпезарија, кујна, 4 спални соби, 2 купатила
Систем за греење и ладење: централно греење/ел. енергија
Паркинг: Обезбеден паркинг простор
Времетраење на Договор за наем: 1 година со можност за продолжување


Вашите понуди со информации и фотографии пратете ги на:
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток