Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО ВЛАЕ

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 авг. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Адреса: Влае - позади Тинексот
Површина: 196 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа, Наместен
Греење: Друго
Локација: Скопје, Скопjе
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности Ви нуди ексклузивна куќа за изнајмување во населба Влае.
Куќата е резиденцијален објект со површина од 1962, ги има сите услови за современ престој и располага со уредено дворно место како и паркинг простор.
Се изнајмува и наместена или празна и за подолг престој.
Постои опција и за изнајмување како деловен канцелариски простор

цена: 700 евра/месечно + тековни трошоци

Повеќе информации и фотографии од куќата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток