Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Avtokomanda

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Вчера 12:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Автокоманда
Површина: 40 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Дарма Дома издава нов стан во Автокоманда, станот поседува 40 м2 ,2 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, клима. вселив веднаш...

цена- 200 евра-не е фиксна

шифра 17742

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/
Нема посетени огласи
Кон почеток