Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava stan vo Kisela Voda

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Вчера 06:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Kisela Voda
Површина: 50 m2
Локација: Скопје, Скопjе
ДАРМА ДОМА издава стан во Кисела Вода кај Пелагонија, поседува 50 m2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима,паркинг, балкон, реновиран, вселив од 1 јули...

ЦЕНА-10 000 денари

шифра 17800


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Нема посетени огласи
Кон почеток