Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН - КАТОЛИЧКА - 50м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 фев. 19:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Центар
Локација: Скопје, Скопjе
Се изнајмува стан на одлична локација во Центар веднаш до Католичка. Станот е во нова градба, досега невселуван,на 4-кат со лифт, сопствено парно греење и располага со површина од 50м² - со посебна спална соба.Се изнајмува празен само со кујнски елементи и е веднаш слободен за вселување.

цена: 250 евра + тековни трошоци

Термин за станот може да се договори во секое време со најава во ЛЕВЕЛ 7

тел:
071/ 30 42 42
[email protected]

Повеќе информации за станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток