Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЏЕВАХИР - 103м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 окт. 12:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Скопје
Локација: Скопје, Скопjе
Се изнајмува стан од 103м² во станбениот комплекс Џевахир Скај Сити. Станот е на 30-кат, со прекрасен панорамски поглед, брзи лифтови,централен систем на греење и ладење и располага со 3 спални соби и 2 бањи.
Станот е слободен и се изнајмува целосно наместен и за подолг период.
Можност за користење на внатрешен базен,сауна и фитнес центар во станбениот комплекс.

-> цена: по договор

контакт на тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток