Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 80м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 авг. 13:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Центар
Површина: 0 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Реновиран, Наместен
Локација: Скопје, Скопjе
Се изнајмува стан од 79м² на одлична локација во Центар веднаш до Универзална Сала. Станот е на 2-кат и располага со 2 спални соби, голема тераса со убав поглед и централно парно . Се изнајмува целосно наместен и за подолг период.
Станот е слободен за изнајмување од 01.09.2018 год.

-> цена: 310 евра/месечно + тековни трошоци

контакт на тел:
071/ 30 42 42

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток