Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ ВО ЦЕНТАР - 74м²

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 06 јул. 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Дебар Маало
Површина: 60 m2
За живеалиштето: Лифт, Приземје, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Наместен
Локација: Скопје, Скопjе
Се изнајмува стан од 74м² на одлична локација во Центар веднаш до ОУ.Песталоци. Станот е на 4-кат, во нова градба со лифт и централно парно и располага со 2 спални соби.

Се изнајмува целосно наместен и е слободен за изнајмување до 31.08.2018 година.


-> цена по договор


контакт на тел:
071/ 30 42 42


Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток